Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczo - Rewalidacyjnych
ul. Wojska Polskiego 3
43-400 Cieszyn

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

     21 czerwca 2024 roku odbyła się w naszej Szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego. To szczególny dzień dla wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Czas, który pozwala nam podsumować ostatnie miesiące, zamknąć etap i rozpocząć nowy. Ten rok szkolny, jak każdy był pełen wyzwań, ale też wielu dokonań naszych uczniów i nauczycieli. Tradycyjnie w trakcie uroczystości uczniowie odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Pani dyrektor wręczyła podziękowania i listy gratulacyjne rodzicom.
 
     Dziękujemy Nauczycielom i wszystkim pracownikom za Wasze zaangażowanie, które pozwala na odnoszenie codziennych sukcesów przez naszych uczniów! Dziękujemy Wam Drodzy Uczniowie, za Wasz wysiłek, który każdego dnia wkładacie w naukę i rozwój by stać się wartościowymi ludźmi! Dziękujemy Rodzicom i Opiekunom za zaufanie i wspieranie działań Szkoły!
Do zobaczenia we wrześniu :)

Kontakt

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczo - Rewalidacyjnych
ul. Wojska Polskiego 3
43-400 Cieszyn