Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczo - Rewalidacyjnych
ul. Wojska Polskiego 3
43-400 Cieszyn

KAŻDY Z NAS MOŻE BYĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

„Istnieją ludzie, którzy dają z radością w sercu. Właśnie ta radość jest ich nagrodą.”

[Khalil Gibran]

       Wspólnie z Delegaturą Kuratorium Oświaty w Katowicach (oddział Bielsko-Biała) nasza Placówka włączyła się w akcję „Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2021”  organizowaną przez Towarzystwo  Patriotyczne ”Kresy” w Częstochowie. Celem akcji jest wsparcie i pomoc dla Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich: tereny Litwy – Wileńszczyzna, Ukrainy – ziemia lwowska, oraz Białorusi. Jak co roku akcja oparta jest na idei charytatywnej i patriotycznej. W tym roku polegać ona będzie na zbiórce słodyczy, nowych przyborów szkolnych oraz nowych książek dla dzieci. Nikt  z nas nie wyobraża sobie Świąt bez prezentów, a są wśród nas tacy, którzy często ich nie otrzymują. Dlatego BARDZO PROSIMY WSZYSTKICH O POMOC i wsparcie naszej akcji. Prezenty prosimy zostawiać w pudłach rozmieszczonych na terenie naszej szkoły, albo u koordynatorów zbiórki w naszej szkole, p. Estery Brudny – Ożgo.  i p. Marty Czech Śniegulskiej

Kontakt

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczo - Rewalidacyjnych
ul. Wojska Polskiego 3
43-400 Cieszyn