Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczo - Rewalidacyjnych
ul. Wojska Polskiego 3
43-400 Cieszyn

Galeria na ścianie - Tymek

     W dniu 17 czerwca na szkolnej Galerii na ścianie zawitała wystawa prac naszego ucznia, a niebawem i absolwenta Tymka Pichy. Tymek, uczeń Szkoły Przysposabiającej do Pracy, od lat jest pasjonatem kina, swoje emocje związane z oglądanymi produkcjami uzewnętrznia w postaci niesamowitych rysunków, które łącząc się w całość tworzą wyjątkowe, oryginalne i fantastyczne obrazy będące wspaniałą podróżą do kolorowego i niezwykłego świata animacji.

     Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy dzielić z Tymkiem, którego talent jest oczywisty, naszą szkolną codzienność.

Galeria FB....

Kontakt

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczo - Rewalidacyjnych
ul. Wojska Polskiego 3
43-400 Cieszyn