Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczo - Rewalidacyjnych
ul. Wojska Polskiego 3
43-400 Cieszyn

Ada z ZPSWR w Cieszynie otrzymuje wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie "Zaczarowany Mikrofon" w Gliwicach.

            Radosne wieści napłynęły z muzycznej sceny, gdzie Ada Mendrek, jedna z naszych utalentowanych uczennic ZPSWR w Cieszynie, błysnęła swoim niezwykłym talentem wokalnym. Ostatnio Ada wzięła udział w ogólnopolskim konkursie wokalnym "Zaczarowany Mikrofon" w Gliwicach, gdzie jej występ zachwycił publiczność i jury, przynosząc jej zasłużone wyróżnienie.

            To niezwykłe osiągnięcie jest owocem przygotowań oraz wsparcia ze strony nauczyciela, Bronisława Staszczyszyna. Ada zaprezentowała utwór "Motyle", którego tekst napisała Aleksandra Legin, a muzykę skomponował Mariusz Śniegulski. Jej interpretacja tego pięknego utworu poruszyła serca słuchaczy, a jej głos wypełnił salę niesamowitą energią i emocjami.

            Wyróżnienie przyznane Adzie to dowód na jej talent, zaangażowanie i pracę w doskonaleniu swojego rzemiosła wokalnego. Jest to także potwierdzenie wysokiej jakości przygotowania artystycznego, którego udziałem było wsparcie ze strony Szkoły.

            Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć Ady oraz z jej zaangażowania w rozwijanie swojego talentu muzycznego. Jej udział w finale konkursu, który odbędzie się w październiku, to kolejny krok w jej muzycznej podróży. Mamy pełne przekonanie, że Ada będzie kontynuować swoją muzyczną pasję inspirując innych swoim talentem.

            Gratulacje dla Ady za zdobycie wyróżnienia i zakwalifikowanie się do finałowego koncertu "Zaczarowanego Mikrofonu". Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak Ada będzie dalej rozwijać swój muzyczny talent.

Zdjęcia na FB.

Kontakt

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczo - Rewalidacyjnych
ul. Wojska Polskiego 3
43-400 Cieszyn